Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wendre, Komplet kołdra i poduszka Bullerbyn Cotton (Wendre)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Komplet kołdra i poduszka Bullerbyn Cotton Wendre polecany jest dzieciom  od dnia narodzin do około 3. roku życia. Pościel jest miękka, odpowiednio ciepła i bezpieczna – nie wywołuje podrażnień oraz uczuleń. Jej właściwości pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy skórą dziecka a otoczeniem. 
Komplet składa się z poduszki oraz kołdry. Jego poszycie wykonane jest w 100 proc. z bawełny – są to tkaniny barierowe, wypełnione włóknami poliestrowymi HCS, które zapobiegają namnażaniu się bakterii, a jednocześnie są niezwykle lekkie, miękkie, sprężyste i odporne na zniekształcenia.  
Pościel Bullerbyn Cotton marki Wendre ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat jakości OEKO-TEX® Standard 100, który potwierdza, że produkt został przebadany na obecność ponad 100 substancji szczególnie ważnych dla zdrowia i w swoim składzie nie posiada żadnej z nich.
Komplet można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Tak wysoka temperatura nie niszczy wypełnienia, a jednocześnie pozwala pozbyć się roztoczy kurzu domowego. 
Wymiary: 

kołdra - 100 x 135 cm
poduszka - 40 x 60 cm


Gdzie można kupić: sklep internetowy Wendre

  • Cena:
  • 1.00 ml 65.00 zł
2017-06-05

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Poduszki i kołdry dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty