Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wendre, Komplet kołdra i poduszka Bullerbyn Microfiber (Wendre)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Komplet pościeli Bullerbyn Microfiber Wendre polecany jest dla dzieci od dnia narodzin do około 3. roku życia. Komplet składa się z poduszki oraz kołdry. Jego poszycie wykonane zostało z połączenia bawełny i poliestru.
Oba produkty są miękkie, odpowiednio ciepłe i bezpieczne - zostały wykonane z tkanin barierowych oraz wypełnione włóknami, które zapobiegają namnażaniu się bakterii.
Pościel Bullerbyn marki Wendre odznacza pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat jakości OEKO-TEX® Standard 100, który potwierdza, że produkt został przebadany na obecność ponad 100 substancji szczególnie ważnych dla zdrowia i w swoim składzie nie posiada żadnej z nich.
Komplet można prać w pralce automatycznej w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Tak wysoka temperatura pozwoli pozbyć się z pościeli wszelkich nieproszonych gości, jak roztocze kurzu domowego, i nie wpłynie negatywnie na wypełnienie. Materiały, których użyto w produkcji są przyjemne w dotyku, nie wywołują podrażnień i uczuleń, a ich właściwości pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy skórą dziecka a otoczeniem. Wypełnienie kołderek i poduszek silikonowanym włóknem poliestrowym HCS sprawia, że są one niezwykle lekkie, miękkie, sprężyste i odporne na zniekształcenia.  
Poduszka Bullerbyn wchodząca w skład kompletu ma specjalne przeszycia, które kształtują ją w taki sposób, że główka dziecka w trakcie snu utrzymuje się w odpowiedniej pozycji.    
Wymiary: 

kołdra - 100 x 135 cm
poduszka - 40 x 60 cm


Gdzie można kupić: sklep internetowy Wendre

  • Cena:
  • 1.00 ml 55.00 zł
2017-06-05

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Poduszki i kołdry dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty