• Dodano 48,765 produktów
  • Napisano 183,590 opinii
  • 159,747 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Whisbear, Szumiący miś z funkcją CRYsensor (Whisbear Sp. z o.o.)

4.5/5 na 19 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Szumiący miś z funkcją CRYsensor Whisbear to miś, który został stworzony, by przywrócić spokojny sen niemowlakom. Szumiący Miś (Szumiś) emituje dźwięk przypominający szum z brzucha mamy. Swoją jednostajnością i barwą przypomina szum suszarki. Jednak w odróżnieniu od szumu suszarki, dźwięk ten jest pozbawiony wysokich tonów, bardziej zrównoważony i głębszy. Mechanizm, który bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się 20 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.
Mis posiada szeleszczące uszka i łapki. Długie nogi uszyte są z kolorowych i kontrastowych tkanin i dostarczają dziecku mnóstwo wrażeń.
Wygląd Szumisia zainspirowany był dziecięcymi rysunkami. Łapki misia są długie, kolorowe i łatwe do chwytania. A dodatkowo wszyte wewnątrz magnesy ułatwiają zaczepienie go praktycznie w każdym miejscu: na wózku, łóżeczku, torbie z akcesoriami.
Szumiś zapakowany jest w miękki woreczek oraz specjalnie zaprojektowane pudełko.
Miś w całości został zaprojektowany w Polsce.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Whisbear

Cena:

  • 1.00 ml 189.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-11-19

Opinie (19)

Filtruj:
Sortuj: