Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Womar, Nosidło Rain (Womar)

4.5/5 na 9 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Nosidełko Rain zostało starannie zaprojektowane i umożliwia noszenie malucha na kilka sposobów. Można je dostosować do wieku i odpowiednich potrzeb dziecka w różnym etapie jego rozwoju. Specjalny, odpinany i sztywny daszek oraz usztywniane oparcie ochraniają główkę i kręgosłup przed zbytnim przechyleniem. Dodatkowo, daszek chroni przed hałasem, deszczem, słońcem, śniegiem i wiatrem. Po odpięciu daszka maluch może swobodnie poznawać otoczenie.

W momencie, gdy usypiamy malucha, bądź chcemy go dyskretnie nakarmić, nieodzowna staje się trzecia funkcja nosidełka- możliwości ułożenia maluszka w pozycji bocznej leżącej.

Podczas gdy młodsze dzieci zalecamy nosić bokiem do rodzica, starsze można nosić w pozycji siedzącej przodem lub tyłem do dorosłego (po wywinięciu górnej części nosidełka). Specjalne, regulowane, grube i miękkie pasy umożliwiają dopasowanie do każdej sylwetki, a wkładanie malucha do nosidełka przypomina zakładanie pieluszki. Dodatkowe pasy w okolicy główki dziecka pozwalają kontrolować kąt odchylenia malucha.

  • Cena:
  • 1.00 ml 150.00 zł
Marka:Womar
Kategoria:Nosidełka dla dzieci
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-18

Opinie (9)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Nosidełka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty