Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Womar, Nosidło Rainbow (Womar)

4.5/5 na 9 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Nosidełko Rainbow jest wielofunkcyjne - przeznaczone dla dzieci o wadze od 5 do 13 kg (od 3 miesiąca do 2 roku życia). Najmłodsze pociechy można nosić w pozycji pionowej przodem do opiekuna lub bokiem w pozycji leżącej, co pozwala na wygodne i dyskretne karmienie. Specjalny, odpinany daszek chroni główkę maluszka przed nadmiarem bodźców zewnętrznych oraz szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Wraz z usztywnianym oparciem stanowią podporę dla kręgosłupa dziecka.

Nosidełko RAINBOW jest wyposażone w specjalną wkładkę, która umożliwia regulację wysokości siedzenia maluszka. Spełnia ona również funkcję korekcyjną dla niemowlaków z wadą bioder, gdyż pozwala na ich większy rozstaw. Dodatkowa wkładka powoduje większe odwiedzenie bioder dziecka, co wpływa korzystnie na ich prawidłowy rozwój. Ponadto, innowacyjna konstrukcja pasów nośnych zapewnia duży komfort noszenia. 

  • Cena:
  • 1.00 ml 100.00 zł
Marka:Womar
Kategoria:Nosidełka dla dzieci
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-18

Opinie (9)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Nosidełka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty