Sylwia Błach, Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory (Wydawnictwo Albus)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory" autorstwa Sylwii Błach z ilustracjami Pauliny Daniluk pozwala oswoić się z lękami. Porusza ona tematykę istot, którymi straszono naszych dziadków i rodziców. Na prawie stu stronach pełnych mrocznych, czarno-białych ilustracji, dziecko poznaje wampiry, ghule, duchy... Dowiaduje się czym jest ufo i spotyka syrenę. Wszystko to podane jest w formie leksykonu, by przez straszne opowieści dziecko poznawało świat i zdobywało wiedzę.
Książka budzi duże kontrowersje. Od zachwytu rodziców, którzy pamiętają jak sami czytali baśnie braci Grimm do poduszki, po wściekłość (niektórzy uważają, że takie tematy nie są dla dzieci). 
Ta książka to doskonała okazja do rozmowy o potworach, demonach, strachu. 

Sylwia Błach – rocznik 1991. Pisarka, programistka, blogerka. Zadebiutowała zbiorem opowiadań “Strach", następnie opublikowała powieść “Bo śmierć to dopiero początek" i zbiór opowiadań “Trzy lata strachu". Publikowała w wielu antologiach i czasopismach, a jej opowiadania zostały przetłumaczone na język czeski i angielski. Zawodowo zajmuje się programowaniem w studio gier Hypnotic Ants i studiuje na studiach doktoranckich na Politechnice Poznańskiej. 

Tytuł: Wampiry, upiory, potwory i inne nieziemskie stwory
Autorka: Sylwia Błach
Ilustratorka: Paulina Daniluk
Liczba stron: 136
Format: 220 x 300 mm
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: Albus

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Albus

  • Cena:
  • 1.00 ml 45.00 zł
2017-08-10

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców