Daria Rybicka, Katarzyna Bonczek, Apetyczna książka dla całej rodziny (Wydawnictwo Daria Rybicka)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka Darii Rybickiej i Katarzyny Bonczek pt. "Apetyczna książka dla całej rodziny" to niecodzienna opowieść o tym, jak codziennie jeść zdrowo, mądrze i smacznie. Książka to solidna porcja wiedzy o prawidłowym komponowaniu codziennych posiłków, zaczynając od diety mamy karmiącej piersią, przez rozszerzanie diety niemowlaka po zdrowe gotowanie dla wszystkich członków rodziny. Nie jest to jednak książka kucharska czy typowy poradnik dietetyczny. "Apetyczna książka" jest wciągającą historią, którą czyta się jednym tchem, a informacje o zdrowym żywieniu i szybkie, smakowite przepisy same układają się z głowie czytelnika.
Narracja książki oparta jest na przyjacielskiej rozmowie autorek, w którą wplatają swoje rodzicielskie doświadczenia, najnowsze doniesienia naukowe, wyjaśniają dietetyczne zalecenia i podają praktyczne wskazówki. Bazując na doświadczeniu i sprawdzonych zasadach dietetyki autorki przekonują, że każdy może łatwo i racjonalnie planować posiłki, czerpiąc radość i zdrowie ze smacznej diety. W treści książki znajdują się również szybkie, pomysłowe przepisy na apetyczne i odżywcze dania oraz odpowiedzi na częste żywieniowe dylematy, np. czym zastąpić produkty mleczne, jakie tłuszcze wybierać, co podawać dziecku, czy można jeść pieczywo, jak podejść do zaleceń diety bezglutenowej lub jak przygotować wartościowe śniadanie i kolację.
Nietuzinkowy, przystępny i przyjazny sposób podania dietetycznych informacji sprawia, że czytelnik z pewnością poczuje, iż gotowanie dla całej rodziny wcale nie musi być trudne ani czasochłonne.

O autorkach
Daria Rybicka - dietetyk i diet coach, mama dwóch synów. Ekspert w dziedzinie dobrego, mądrego odżywiania całej rodziny. Autorka bloga dariarybicka.pl, na którym w przystępny sposób dzieli się wiedzą i sprawdzonymi sposobami na prawidłowe odżywianie. Udowadnia, że zdrowe gotowanie jest smaczne i łatwe w przygotowaniu. Pokazuje, jak jeść, by dobrze się czuć.

Katarzyna Bonczek - mama Mai i Maksa. Uwielbia celebrować codzienność, cieszy się każdym momentem życia, a swoje radości i spostrzeżenia zapisuje na blogu. Z miłości do fotografii i dokumentowania upływającego czasu zrodziło się jej "trzecie dziecko" – Happy Factory Fotografia. To dzięki niej może zatrzymywać w kadrach szczęście innych ludzi, chwytać przez obiektyw ważne i piękne chwile. Zawodowo pielęgniarka, która w wolnym czasie marzy, popija latte, zaczytuje się w książkach lub w ciągu kwadransa przygotowuje niebanalny obiad dla swoich bliskich.
Strona ma 347 stron.

Gdzie można kupić: na stronie internetowej www.dariarybicka.pl  

  • Cena:
  • 1.00 ml 59.00 zł
2017-11-10

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców