Antje Szillat, Zosia i Gosia. Czary-mary (Wydawnictwo Debit)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Zosia i Gosia. Czary-mary" to czwarty tom przygód sióstr bliźniaczek Podkowińskich: Zosi i Gosi. Ich hasłem przewodnim jest: jedna za dwie, dwie za jedną. Autorka książki Antje Szillat opisuje ich spotkanie z prawdziwą wróżką Inez. Zosia jest tym spotkaniem zaintrygowana, ma nadzieję, że wróżka pomoże jej w pokonaniu tremy. Natomiast Gosia nie chce o czarach słyszeć nawet słowa. Czy przepowiednie wróżki Inez sprawdzą się? Czy to tylko czary-mary?
Książka polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. 
 W ramach tej serii ukazały się:

Zosia i Gosia. Na psa urok!
Zosia i Gosia. Co trzy głowy, to nie dwie!
Zosia i Gosia. Wakacyjny chaos do kwadratu

Antje Szillat swoje pierwsze historie spisywała już w wieku ośmiu lat. Później jednak zarzuciła dawne marzenie o karierze pisarskiej i wkroczyła na zupełnie inną drogę zawodową. Dopiero po narodzinach pierwszego syna zaczęła nareszcie realizować swoje marzenie z dzieciństwa. Obecnie Antje Szillat pisze cieszące się dużym powodzeniem książki dla dzieci i młodzieży. Wciela się przy tym w najrozmaitsze role. Antje Szillat mieszka z mężem i czworgiem dzieci niedaleko swego ukochanego miasta rodzinnego Hanoweru. Do jej wesołej małej "wielkiej rodziny" należą konie, psy, króliki, złote rybki i oczywiście wiele, wiele książek.
Nina Dulleck, rocznik 1975, rysuje odkąd nauczyła się trzymać ołówek w ręku. Odkryto ją dwukrotnie. Najpierw nauczycielka ze szkoły podstawowej uświadomiła jej, że komercyjne przedsięwzięcia są w szkole zabronione, wskutek czego Nina Dulleck musiała zaprzestać sprzedaży swoich obrazków kolegom i koleżankom. Potem odkrył ją wydawca, który nie miał żadnych problemów z komercyjnymi przedsięwzięciami. Do tej pory Nina Dulleck zilustrowała wiele różnych książek dla dzieci na zlecenie wydawców w Niemczech i zagranicą.

Tytuł: Zosia i Gosia. Czary-mary
Autor:  Antje Szillat
Ilustracje: Nina Dulleck
Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2017
Oprawa: twarda        
Format: 148 x 210 mm
Liczba stron: 192

Gdzie można kupić: strona wydawnictwa Debit

  • Cena:
  • 1.00 ml 20.00 zł
2017-06-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców