Diana Amft, Pajączek Kędziorek. Jak pokochać osiem nóżek (Wydawnictwo Debit)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka Diany Amft "Pajączek Kędziorek. Jak pokochać osiem nóżek?" to opowieść o tym, jak radzić sobie z lękiem przed nieznanym. 
Główny bohater książki Pajączek Kędziorek próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego ludzie boją się pająków. Niestety sprawa nie jest taka prosta, jakby mogło się wydawać. Krewni pajączka mają kilka teoriina ten temat. Na przykład wujek Długonogi uważa, że ludzie wcale nie boją się pająków, lecz im zazdroszczą gracji. Pajączek Apsik sądzi zaś, że powodem strachu jest cichy chód ośmionożnych stworzeń. Bardzo tajemniczą odpowiedź daje babcia Leokadia. Czy pajączek pozna odpowiedź na to pytanie? 
Książka Diany Amft "Pajączek Kędziorek. Jak pokochać osiem nóżek?" to zabawna, mądra i pouczająca opowieść dla tych, którzy boją się pająków i nie tylko. Polecana dzieciom w wieku 3-6 lat.

Diana Amft, urodzona w 1975 r. w Gütersloh, jest aktorką znaną z licznych ról kinowych i telewizyjnych. Za rolę w filmie Z pamiętnika lekarki otrzymała wiele nagród w Niemczech, m.in. Grimme Preis, a także międzynarodowe wyróżnienia, takie jak Złota Nimfa w Monte Carlo i austriacka nagroda telewizyjna Romy dla najpopularniejszej aktorki.
 
Martina Matos, urodzona w 1978 r. w Kilonii. Od piątego roku życia mieszkała w Portugalii, gdzie w 2003 r. uzyskała dyplom z malarstwa artystycznego na wydziale sztuk pięknych Uniwersytetu w Lizbonie. Rok później wróciła do Niemiec. Jest ilustratorką książek. Dla Baumhaus Verlag zilustrowała już bajkę weselną Der verliebte Zylinder Petera i Serpil Prange.
 
Tytuł: Pajączek Kędziorek. Jak pokochać osiem nóżek?
Autor: Diany Amft
Ilustracje: Martina Matos  
Wydawnictwo Debit
Data wydania: Katowice, 2017
Liczba stron: 32 
Format: 208 x 235
Oprawa: twarda 
Gdzie można kupić: strona wydawnictwa Debit 

  • Cena:
  • 1.00 ml 20.00 zł
2017-06-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: