Zofia Staniszewska, Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka dębów rogalińskich (Wydawnictwo Debit)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka dębów rogalińskich" – książka Zofii Staniszewskiej to dalszy ciąg przygód sympatycznych bliźniąt Meli i Ignacego (pierwsza część to "Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki"). Tym razem rodzeństwo są świadkami zamieszania, jakie zapanowało w Pałacu w Rogalinie podczas rozstrzygnięcia konkursu literackiego na najlepszy kryminał. W trakcie gali znika główna nagroda – figurka przedstawiająca słynne dęby rogalińskie. Ignacy i Mela są w swoim żywiole, próbując rozwikłać zagadkę. Podczas śledztwa trafiają na coraz dziwniejsze tropy. Przy okazji wychodzą na jaw tajemnice pracowników pałacu.
 W tej książce czytelnicy – po raz kolejny – mają okazję, by wcielić się w rolę detektywów i samodzielnie zadecydować, którym tropem warto podążać – umożliwiają to alternatywne zakończenia tej historii. 
Książka dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Zofia Staniszewska - autorka książek dla dzieci i dorosłych oraz sztuk teatralnych. Jej wydana przez Debit książka Dzieci w sieci dobrych manier otrzymała wyróżnienie w konkursie "Świat przyjazny dziecku" Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Pracowała jako nauczycielka i grafik komputerowy, obecnie jest bibliotekarką w Mosińskiej Bibliotece Publicznej. Współpracuje 
z pismem dla dzieci "Świerszczyk".

Tytuł: Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka dębów rogalińskich
Autor: Zofia Staniszewska
Ilustracje: Artur Nowicki  
Wydawnictwo Debit
Data wydania: Katowice, 2017
Liczba stron: 64 
Format: 148x190 
Oprawa: twarda 

Gdzie można kupić: strona wydawnictwa Debit
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 23.00 zł
2017-06-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców