• Dodano 48,820 produktów
  • Napisano 184,895 opinii
  • 160,097 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Zofia Staniszewska, Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka jaskini (Wydawnictwo Debit)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

Książka "Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka jaskini" Zofii Staniszewskiej to kolejna część detektywistycznych opowiadań o Ignacym i Meli. Uwaga: ta część cyklu ma w sobie coś z thrillera ekologicznego!
Czym różni się nocek od nocnika? Do czego potrzebny jest pustelnikowi szkielet? Jakich skarbów strzeże gnom w jaskini i dlaczego wyginęły mamuty? I najważniejsze pytanie: czy można zahamować proces wielkiego wymierania życia na Ziemi? Pomóż Meli i Ignacemu rozwikłać zagadkę zniknięcia najdłuższego na świecie kła tygrysa szablastozębnego. Czy przeszkodzą im w tym Szalona Ekolog lub badacz skamieniałości, których dzieci spotkają podczas wycieczki w Góry Złote?
Czytelnicy mają okazję, by wcielić się w rolę detektywów i samodzielnie zadecydować, którym tropem warto podążać – umożliwia to alternatywne zakończenie tej historii.
Tytuł: Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka jaskini
Autor: Zofia Staniszewska
Ilustracje: Artur Nowicki
ISBN: 978-83-8057-219-5
Format: 148 x 190
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Wiek: 6+
Data wydania: marzec 2018 r.

Cena:

  • 1.00 szt 22.90 zł
2018-03-05

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty