Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Alain Ducasse, Naturalnie – prosto, zdrowo, smacznie (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Naturalnie – prosto, zdrowo, smacznie" to 150 prostych, smacznych i zdrowych przepisów na każdą porę roku przygotowanych przez ikony francuskiej kuchni - Alaina Ducasse’a oraz Christopha Saintagne’a, a także współpracującą z nimi dietetyczkę Paule Neyrat Ducasse. Przepisy uzupełnione są o praktyczne porady dotyczące żywienia i informacje o produktach sezonowych. 
W tej książce znajdziecie potrawy klasyczne (takie jak kura z rosołu) i zaskakujące (jak lody ze szczawiu), imponujące (jak ananas pieczony na rożnie) i skromne (jak omlety), a poza tym sycące dania główne i lekkie przystawki, delikatne zupy, pyszne desery, przetwory i pasty. 
Alain Ducasse propaguje gotowanie naturalne i odpowiedzialne. "Dziś – mówi – gdy pleni się marnotrawstwo i króluje hodowla przemysłowa, narzuca mi się kuchnia zwrócona ku naturze. Zdrowa, z zasadami, prawdziwa, sezonowa, zaangażowana..."

Autorzy: Alain Ducasse, Christophe Saintagne, Paule Neyrat
Tytuł: Naturalnie – prosto, zdrowo, smacznie
Tłumaczenie: Elżbieta Derelkowska
Format: 190 x 245 mm
Oprawa: twarda
Objętość: 380 stron

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Wydawnictwa Dwie Siostry

  • Cena:
  • 1.00 ml 79.90 zł
2016-10-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty