Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata" Aleksandry i Daniela Mizielińskich to specjalne limitowane wydanie z okazji 10-lecia Wydawnictwa Dwie Siostry, rozszerzone o 16 dodatkowych krajów. 
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie fiordy w Norwegii, karawany na egipskiej pustyni i gauczów na argentyńskiej pampie. W Portugalii posłuchacie fado, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością. 
67 ogromnych map poprowadzi was przez 58 krajów i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży! 
\"Mapy\" to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 25 krajach w łącznym nakładzie blisko 2 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcieres i Premio Andersen - najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech.
Edycja pomarańczowa została wzbogacona o mapy Argentyny, Danii, Estonii, Gruzji, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier oraz Wietnamu. Nakład wydania jest limitowany – po jego wyczerpaniu nie przewidujemy dodruków.

Autorzy: Aleksandra i Daniel Mizielińscy
Tytuł: Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata" (edycja pomarańczowa, limitowana)
Format: 272 x 370 mm
Oprawa: twarda
Objętość: 142 strony

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Wydawnictwa Dwie Siostry

  • Cena:
  • 1.00 ml 79.90 zł
2016-10-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty