Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Anne-Cath. Vestly, 8 + 2 i pierwsze święta (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "8 + 2 i pierwsze święta" Anne-Cath. Vestly to trzeci z dziewięciu tomów serii o przygodach sympatycznej rodziny: mamy, taty, ośmiorga dzieci i babci, i dodatkowo... psa, pięciu kur i ciężarówki.
Ten tom opowiada o jesienno-zimowych przygodach rodzinki, gdy dni są coraz krótsze, a noce coraz dłuższe, zbliżają się pierwsze święta w domku w lesie. Sięgnij po tę piękną książeczkę i dowiedz się, czy lęk przed ciemnością da się opanować za pomocą ćwiczeń? Kto znajdzie migdał w świątecznej kaszy? Czy można się zaprzyjaźnić z ziemniakiem? Dlaczego babcia boi się telefonu? Po co wiewiórce czapka z pomponem? Gdzie pod nieobecność rodziny zniknęły kury i gdzie się podziali sąsiedzi, którzy mieli się nimi opiekować?
Anne-Cath. Vestly to jedna z najwybitniejszych norweskich autorek książek dla dzieci. Ma na koncie prawie 50 tytułów i liczne nagrody, jej książki przetłumaczono na 16 języków. Największą popularnością cieszy się niezmiennie seria 8 + 2, która w latach 70. doczekała się norweskiej wersji telewizyjnej i kinowej, a w 2013 roku adaptacji filmowej.

Tytuły poprzednich tomów tej serii: "8 + 2 i ciężarówka" oraz "8 + 2 i domek w lesie".

Autor: Anne-Cath. Vestly
Tytuł: 8 + 2 i pierwsze święta
Tłumaczenie: Milena Skoczko
Ilustracje: Marianna Oklejak
Format: 150 x 185 mm
Oprawa: twarda
Objętość: 196 stron

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Wydawnictwa Dwie Siostry

  • Cena:
  • 1.00 ml 29.90 zł
2016-10-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)