Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Catarina Sobral, Aciumpa (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Aciumpa" autorstwa Catariny Sobral to kolejny tom serii "Polecane z Zagranicy". Książka polecana jest dzieciom w wieku 5+ 
Pewnego dnia świat obiega wiadomość o niesamowitym odkryciu. W bardzo starym słowniku odnaleziono nieznane słowo: ACIUMPA. Czy to rzeczownik, czasownik, a może przymiotnik? Nikt nie wie. Ale wszyscy chcą go używać. Tylko jak? Powiedzieć komuś "Ale z ciebie aciumpa"? Poradzić mu "Aciumpuj to ciasto"? A może życzyć "Wszystkiego aciumpnego"? 

Catarina Sobral (ur. 1985) – portugalska ilustratorka i autorka książek obrazkowych. Ma w dorobku dziesięć tytułów wydanych w kilkunastu językach. Jest laureatką m.in. International Award for Illustration, prestiżowej nagrody dla młodych ilustratorów przyznawanej przez Międzynarodowe Targi Książki w Bolonii. Zajmuje się także ilustracją prasową.

Dane wydawnicze
Przedział wiekowy: 5+
ISBN 978-83-65341-25-9
Format: 19 x 23,5 cm
Oprawa: twarda 
Objętość: 34 strony
Termin wydania: 22 lutego 2017

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 29.90 zł
2017-02-03

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)