Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Gloria Whelan, Bezdomny ptak (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Bezdomny ptak" Glorii Whelan to poruszająca historia o miłości i dorastaniu w egzotycznym świecie dalekich Indii. Dla dzieci od 10. roku życia.
Trzynastoletnia Koli, jak wiele nastolatek w Indiach, zostaje wydana za mąż. Zgodnie z tradycją, przyszłego męża znajdują jej rodzice. Nie wiedzą jednak, że chłopiec, którego wybrali, jest nieuleczalnie chory. Wkrótce Koli włoży białe szaty wdowy, a jej życie całkowicie się odmieni...
Powieść została nagrodzona National Book Award – jedną z najbardziej prestiżowych nagród literackich w Stanach Zjednoczonych.
Gloria Whelan to amerykańska poetka, autorka opowiadań i powieściopisarka. Znana przede wszystkim z książek dla dzieci i młodzieży. Laureatka wielu nagród, w tym – National Book Award, najbardziej prestiżowej amerykańskiej nagrody literackiej za "Bezdomnego ptaka". 

Tłumaczenie: Jadwiga Jędryas
Przedział wiekowy: 10+
ISBN: 978-83-64347-60-3
Format: 150 x 200 mm
Oprawa: twarda
Objętość: 172 strony

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa wydawnictwodwiesiostry.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 29.90 zł
2016-05-10

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla nastolatków (od 12 lat)

Producenci polecają

Top produkty