Paweł Pawlak, Ciao! Ahoj! Hello! (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Ciao! Ahoj! Hello!" to bajecznie kolorowa międzykulturowa układanka, dzięki której przywitacie się z całym światem. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi "cześć" po hiszpańsku, arabsku, w języku migowym, jak przywita was Wietnamka, jak Grek, a jak Nigeryjka? Kto na dzień dobry woła "नमस्ते!", kto "Բարև!", a kto "!שלום" i jak to przeczytać? Gdzie może mieszkać Oksana, gdzie Mzuri, a gdzie Mei?
Jeśli połączcie karty, by dzieci z różnych stron świata wzięły się za ręce i powiedziały sobie "Cześć!", dowiecie się, jak się nazywają i w jakich językach mówią. 

O autorze: 
Paweł Pawlak urodził się w 1962 roku we Wrocławiu. W 1985 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa, Grafiki i Rzeźby na wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych (obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Dyplom zrobił pod kierunkiem profesorów Jana Jaromira Aleksiuna i Eugeniusza Geta-Stankiewicza. Zajmuje się wymyślaniem i ilustrowaniem książek, projektowaniem graficznym, malarstwem i oprawianiem obrazów. Zaprojektował scenografie do dwunastu spektakli teatralnych oraz jedną fontannę przed Wrocławskim Teatrem Lalek. Zilustrował ponad 80 tytułów we współpracy z wydawcami z Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Korei i Kanady. Swoje prace prezentował na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju i na świecie.

Tytuł: Ciao! Ahoj! Hello!
Autor: Paweł Pawlak
Przedział wiekowy: 4+
Format: 210 x 130 mm
Książka kartonowa
Objętość: 24 dwustronne karty
Termin wydania: maj 2017

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa wydawnictwodwiesiostry.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-04-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców