Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Rotraut Susanne Berner, Jesień na ulicy Czereśniowej (Wydawnictwo Dwie Siostry)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Jesień na ulicy Czereśniowej" Rotraut Susanne Berner to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.
"Jesień na ulicy Czereśniowej" to kolejny tom serii o ulicy Czereśniowej. Tym razem liście spadają z drzew i szeleszczą pod stopami, dzikie gęsi odlatują na południe, a na ulicy Czereśniowej jest wesoło jak zawsze. Na rynku trwa jesienny festyn, a dzieci świętują otwarcie nowego przedszkola i urządzają wielką paradę lampionów. Sprawdź, co tym razem przydarzyło się mieszkańcom najsympatyczniejszej ulicy świata! Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta.
Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Jesień na ulicy Czereśniowej” razem z „Zimą...”, „Wiosną...” i „Latem...” tworzą serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

Tytuł: Jesień na ulicy Czereśniowej
Autor:  Rotraut Susanne Berner
ISBN 978-83-653-4118-1
Format: 26 x 34 cm
Oprawa: twarda, książka kartonowa
Liczba stron: 14

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry

 

  • Cena:
  • 1.00 ml 32.00 zł
2017-09-19

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla maluchów (0-3 lat)

Producenci polecają

Top produkty