Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Rotraut Susanne Berner, Zima na ulicy Czereśniowej (Wydawnictwo Dwie Siostry)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Zima na ulicy Czereśniowej" Rotraut Susanne Berner to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. To pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo.
Bohaterowie książki szykują się do świąt Bożego Narodzenia: ubierają choinki, kupują prezenty, odwiedzają świąteczny jarmark. Z nieba sypie puszysty śnieg, a dzieci lepią bałwany, zjeżdżają na sankach i toczą bitwy na śnieżki. Ten wspaniały zimowy dzień pełen jest drobnych zdarzeń. Przekonaj się, jak spędzili go mieszkańcy ulicy Czereśniowej.
Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry

  • Cena:
  • 1.00 ml 32.00 zł
2017-09-19

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla maluchów (0-3 lat)

Producenci polecają

Top produkty