Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ruth Krauss, Przyjęcie dla motyli (Wydawnictwo Dwie Siostry)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Przyjęcie dla motyli" Ruth Krauss to książka, która przeniesie was do dziecięcego świata. Mistrzowski duet autorów książki "Dołek jest do kopania" znów zaprasza małych i dużych do śmiania się i zamyślania.
Gdyby nie dzieci, nie byłoby też tej książki. Bo kto inny potrafi patrzeć na świat w tak zaskakujący i ciekawy sposób? "Przyjęcie dla motyli" to uroczy hołd złożony dziecięcemu światu: wesoły zbiór spostrzeżeń i powiedzonek celnie oddających odkrywczą prostotę dziecięcego sposobu mówienia i myślenia. Atutem książki są stylowe ilustracje – Maurice Sendak z właściwą sobie lekkością wyczarował z dziecięcych zdanek pełne życia i dowcipu scenki, które niezawodnie wywołują uśmiech na twarzach dzieci i rodziców.

Ruth Krauss (1901–1993) – amerykańska pisarka, autorka ponad 30 książek dla dzieci oraz wielu wierszy i opowiadań dla dorosłych. Jej najsłynniejsze utwory dla najmłodszych czytelników – "The Carrot Seed" ilustrowane przez jej męża, Crocketta Johnsona, oraz seria książeczek powstałych we współpracy z Mauricem Sendakiem – są do dziś wydawane i uwielbiane przez dzieci na całym świecie.

Maurice Sendak (1928–2012) – amerykański autor i ilustrator, syn żydowskich imigrantów z Polski. Uznawany za jednego z najważniejszych dwudziestowiecznych twórców książek dla dzieci. Laureat najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w tej dziedzinie: Hans Christian Andersen Award (1970) i Astrid Lindgren Memorial Award (2003). W Polsce dotychczas ukazały się dwie jego książki: legendarne "Tam, gdzie żyją dzikie stwory" oraz swtorzony razem z Ruth Krauss "Dołek jest do kopania".

Dane wydawnicze
Przedział wiekowy: 4+
ISBN 978-83-65341-20-4
Format: 13 x 16,5 cm
Oprawa: twarda
Objętość: 48 stron
Termin wydania: 8 lutego 2016
Ilustracje: Maurice Sendak
Tłumaczenie: Maciej Byliniak

Gdzie można kupić: sklep internetowy Wydawnictwa Dwie Siostry

  • Cena:
  • 1.00 ml 26.00 zł
2017-02-03

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)