Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Egmont, Sylaboratorium, czyli leksykon młodego erudyty (Wydawnictwo Egmont)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Sylaboratorium, czyli leksykon młodego erudyty" została wydana nakładem ART Egmont. To książka nie tylko dla dzieci w wieku szkolnym. 
"Sylaboratorium..." to zbiór pięćdziesięciu ciekawych słów, pięknie i dowcipnie zilustrowanych przez Pawła Pawlaka. Wstęp do książki napisał prof. Jerzy Bralczyka. Oprócz słownikowych definicji poszczególnych wyrazów, w książce znajdują się – pisane prozą lub wierszem – teksty znakomitych, współczesnych polskich autorów: Justyny Bednarek, Agnieszki Frączek, Mikołaja Golachowskiego, Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, Emilii Kiereś, Ewy Nowak, Zuzanny Orlińskiej, Zofii Staneckiej, Marcina Wichy i Wojciecha Widłaka. 
Jeśli zatem słowo DE-GREN-GO-LA-DA wydaje się komuś ŹDZIEB-KO niezrozumiałe i kojarzy mu się z marmoladą... Jeżeli nie ma pojęcia, co to jest PA-RAN-TE-LA, jeśli nie chce wyjść na O-BI-BO-KA, a po prostu lubi  wiedzieć, w głowie kłębi mu się mnóstwo pytań, a świat wydaje mu się miejscem niezwykle interesującym i pełnym IM-PON-DE-RA-BI-LIÓW...to dajemy słowo, że SY-LA-BO-RA-TO-RIUM okaże się lekturą idealną.
Na końcu książki znajdują się też: notes i kolorowe naklejki z literami, dzięki którym można pobawić się również w SŁOWOTWÓRCĘ, wymyślić nieistniejące jeszcze w polszczyźnie wyrazy i napisać ich historię...

Tytuł: Sylaboratorium, czyli leksykon młodego erudyty 
Autorzy: Justyna Bednarek, prof. Jerzy Bralczyk, Agnieszka Frączek, Mikołaj Golachowski, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Emilia Kiereś, Ewa Nowak, Wojciech Widłak, Zuzanna Orlińska, Zofia Stanecka, Marcin Wicha
Ilustrator: Paweł Pawlak
Materiały dodatkowe: naklejki
Oprawa:  twarda
Objętość: 128 stron
Format: 220x200
ISBN: 978-83-281-2340-3
Grupa docelowa: 8+

Gdzie można kupić: sklep internetowy Egmont.pl 

  • Cena:
  • 1.00 ml 49.99 zł
2017-10-20

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty