Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Hervé Tullet, Paluszkowa wyprawa (Wydawnictwo Insignis)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Paluszkowa wyprawa" to kolejny tom serii "Gry i zabawy", której autorem i pomysłodawcą jest Hervé Tullet - francuski grafik i ilustrator. Książka polecana jest dzieciom w wieku 3-8 lat. 
Głównymi bohaterami książeczki są paluszkowe robaczki, które pewnego dnia wyruszają w podróż. Dziecko może im w tych wyprawach towarzyszyć – wystarczy, że użyczy im swoich paluszków. Na opuszkach namaluje oczy, nos i buzię i w ten sposób paluszkowy robaczek będzie gotowy. Razem z nowymi przyjaciółmi może wybrać się do Paryża, do Egiptu lub na rajską plażę.
Ta niezwykła książeczka rozwija dziecięcą wyobraźnię, wspomaga pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji, a także zdolność koncentracji. 
Ksiązki wchodzące w skład serii "Gry i zabawy" były wielokrotnie nagradzane i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów. Książeczki Hervé Tulleta, prócz pozytywnego wpływu na rozwój twojej pociechy, są przede wszystkim źródłem niczym nieskrępowanej frajdy, która nie może się znudzić.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 27.00 zł
2017-11-23

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)