Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Iza Wojnowska, Hygge po polsku (Wydawnictwo Insignis)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Hygge po polsku" Izy Wojnowskiej jest dowodem na to, że to duńskie słowo hygge jest nam o wiele bliższe niż by się wydawało. Bo hygge jest wszędzie. To może być chwila, w której jemy pyszną szarlotkę, to może być spotkanie z przyjaciółką lub ciepła kąpiel po pracy. Hygge jest czymś, co znamy od dawna i co intuicyjnie praktykujemy. Hygge to  m.in. stan błogości i wszystko to, co przynosi pocieszenie.
"Hygge po polsku" to książka, która przywoła obrazy dawnych wspomnień pełnych bliskości i poczucia bezpieczeństwa; przypomni o sile akceptacji, o docenieniu  chwili, która trwa, i o radości z bycia tu i teraz. 
Może dzięki niej na chwilę się zatrzymamy, zwolnimy, złapiemy dystans i ostrość widzenia. Przypomnimy sobie, co w życiu jest naprawdę ważne.
"Hygge po polsku" to duński koncept szczęścia odnaleziony w polskiej rzeczywistości. Iza Wojnowska opowiada nam krótkie historie, które wydarzyły się naprawdę; historie miejsc zwykłych-niezwykłych, w których panuje atmosfera hygge, oraz zwykłych-niezwykłych ludzi, spotykanych od Bałtyku aż po Tatry. Hygge po polsku to pokrzepienie i nadzieja; to nowe i dobre spojrzenie na to, co nas otacza.

O autorce:
Iza Wojnowska – dziennikarka Canal+, aktorka filmowa i serialowa, lektorka, tłumaczka języka niemieckiego i doradca do spraw mediów i marketingu. Jej pasją są taniec współczesny, malarstwo oraz pisanie wierszowanych opowieści dla córki Janki; uwielbia podróżować daleko i blisko, ale chyba najbardziej kocha hyggowanie na polu namiotowym w piżamie nad kubkiem gorącej kawy.

Tytuł: Hygge po polsku
Autorka: Iza Wojnowska 
Liczba stron: 250 
Wymiary: 177 mm x 208 mm
Oprawa: twarda
Data wydania: listopad 2017

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.00 zł
2017-11-23

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty