Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Jamie Oliver, 5 składników. Gotuj szybko i łatwo (Wydawnictwo Insignis)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "5 składników. Gotuj szybko i łatwo" Jamie’go Olivera to lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy jeść smacznie, zdrowo, a jednocześnie nie chcą spędzać w kuchni zbyt wiele czasu. 
Jamie Oliver, łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników, wyczarował ponad 130 zupełnie nowych przepisów, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta. Znajdziesz tu wszystko – od sałatek i pasty, przez ciekawe pomysły na kurczaka, ryby warzywa, ryż, makarony, wołowinę i wieprzowinę, aż po słodkości.
Ta książka to maksimum smaku przy minimum wysiłku, szeroki wachlarz posiłków o różnej wartości odżywczej i mnóstwo fantastycznych inspiracji.

O autorze:
Jamie Oliver jest jednym z najpopularniejszych kucharzy na świecie, a jego książki z przepisami rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Jamie jest właścicielem kilku restauracji. 
W 2005 roku zainicjował ruch na rzecz podniesienia jakości obiadów podawanych w brytyjskich szkołach i — dzięki kampanii Feed Me Better — przyczynił się do tego, że rząd diametralnie zmienił politykę w zakresie żywienia w szkołach, zwiększył budżet przeznaczony na ten cel i przygotował nowe, pożywne jadłospisy dla wszystkich placówek.
Obecnie Jamie współpracuje z różnymi wydawcami w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. Mieszka w Londynie i w Essex, ze swoją żoną Jools oraz córkami Poppy i Daisy.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 69.00 zł
2017-11-23

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty