Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Martin Widmark, Emilia Dziubak, Dom, który się przebudził (Wydawnictwo Mamania)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Dom, który się przebudził" to drugi (po "Tyczce w Krainie Szczęście") wspólny projekt szwedzkiego pisarza Martina Widmarka oraz polskiej ilustratorki Emilii Dziubak. 
Akcja książki rozgrywa się w opuszczonym domostwie, w którym mieszka samotny i zrzędliwy Larson. Powoli gasi światła w całym domu, jakby się szykował na kres życia. Niespodziewanie w domu pojawia się mały chłopiec, który prosi o zaopiekowanie się jego roślinką na czas wyjazdu.
To opowieść o tym, że zawsze można zacząć żyć od nowa i że ważne jest, aby mieć się o co troszczyć. Nawet jeśli to jest tylko roślinka w doniczce. 

Martin Widmark to znany na całym świecie pisarz szwedzki, piszący głównie dla starszych dzieci.  Z zawodu nauczyciel, przez 10 lat pracował w szkole podstawowej. 
Emilia Dziubak to wielokrotnie nagradzana Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zajmuje się ilustracją książkową i prasową. Niezwykła wrażliwość i artystyczna dojrzałość pozwalają jej na wykreowanie na kartach książek zupełnie nowych światów. Wiele jej prac ukazuje się za granicą.

Tytuł: Dom, który się przebudził
Autor: Martin Widmark
Ilustracje: Emilia Dziubak
Wydawnictwo: Mamania
Tłumacz: Marta Dybula
ISBN: 978-83-65796-29-5
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda
Data wydania: październik 2017
Wymiary: 195x260

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Mamania.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-10-09

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty