Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ania Dziedzic, Fit Mom. Ciąża (Wydawnictwo Muza SA)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka " Fit Mom. Ciąża" Ani Dziedzic to kompleksowy przewodnik dla kobiet, które mają świadomość tego, że wszystko, co zrobią dla siebie w ciąży będzie procentowało w przyszłości.  Autorka prezentuje plan treningowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. Na swoim przykładzie pokazuje, że dobra kondycja fizyczna organizmu pomaga zarówno w przebiegu porodu, jak również w powrocie do formy. 
Autorka szczególną uwagę zwraca na zapotrzebowanie organizmu na różnorodne składniki odżywcze i rozprawia się z mitem jedzenia za dwoje. Prezentuje przykładowe menu na każdy trymestr, a swoje porady wspiera opiniami ekspertów w zakresie dietetyki, endokrynologii, położnictwa i ginekologii. 
W książce znajdują się również specjalne QR kody, po zeskanowaniu których czytelniczki mogą zapoznać się z dedykowanymi filmikami treningowymi.
Ania Dziedzic to trenerka personalna, instruktora fitness, pływania i narciarstwa, popularna blogerka, niezwykle aktywna kobieta i przede wszystkim mama dwóch dziewczynek. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu szybko udało jej się odzyskać formę sprzed ciąży. Postanowiła pokazać innym, że to możliwe. Od kilku lat motywuje kobiety w ciąży i mamy z całej Polski do aktywności fizycznej, by one i ich rodziny żyły aktywnie. Bazując zarówno na własnym przykładzie, jak i tysięcy kobiet, które ćwiczą razem z nią, opracowała unikalny program BE FIT MOM. 

Autor: Ania Dziedzic
Tytuł: Fit Mom. Ciąża
Wydawnictwo: MUZA SA
Liczba stron: 256
Data wydania: wrzesień 2017

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa muza.com.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-09-26

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty