Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Marta Galewska-Kustra, Z Muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci (Wydawnictwo Nasza Księgarnia)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Z Muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" to książka, która poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi. Autorka, doktor nauk humanistycznych Marta Galewska-Kustra, dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą, wyjaśnia dlaczego podstawą poprawnej wymowy jest między innymi odpowiednia ruchomość narządów artykulacyjnych: warg, języka, podniebienia miękkiego i żuchwy, i pokazuje jak należy trenować z dzieckiem.
W takich treningach pomoże główna bohaterka książki - Mucha Fefe. To wyjątkowa mucha! Gasi pożary, jeździ samochodem, chodzi do kina, biega w maratonach i jest gwiazdą opery. Kto się z nią zaprzyjaźni, nie będzie się nudzić! Dzięki Fefe ćwiczenia staną się zabawą, a maluch, słuchając opowieści o przygodach muszki i realizując wyznaczone przez nią zadania, nawet się nie zorientuje, że właśnie wykonał ważną pracę. "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" to druga po "Wierszykach ćwiczących języki" książka z serii "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".

Tytuł: Z Muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
Autorka: Marta Galewska-Kustra
Ilustracja: Joanna Kłos
Oprawa: twarda
Data wydania: 2015
Liczba stron: 48
Format: 220x220 mm
Przedział wiekowy: 0-6

Gdzie można kupić: sklep internetowy Nasza Księgarnia

  • Cena:
  • 1.00 ml 20.00 zł
2017-09-13

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)