Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Martin Sodomka, Jak zbudować samochód?  (Wydawnictwo Prószyński i Spółka)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Jak zbudować samochód?" to druga część serii książek Martina Sodomki z serii "Techniczne historyjki". Bohaterem kolejnej książki jest szczurek Arni (znamy go z pierwszej części "Jak zbudować motocykl?") przed którym stoi trudne zadanie - skonstruowanie auta. Pomogą mu w tym przyjaciele. 
Dzięki swojej wyjątkowej pomysłowości i umiejętności współpracy przyjaciele osiągają sukces, a mały czytelnik wie nie tylko, jak działa, ale również jak skonstruowany jest samochód.
W książkach z serii "Techniczna historyjka" dzieci poznają szczegóły techniczne dotyczące np. silnika, skrzyni biegów, amortyzatorów, hamulców, sprzęgła, gaźnika, oświetlenia, zapłonu. W dodatku wszystko to mogą zobaczyć na wielu świetnych rysunkach Martina Sodomki i prawdziwych technicznych schematach, które towarzyszą kolorowym ilustracjom pokazującym przygody sprytnych przyjaciół - przedsiębiorczych szczurków, żaby i wróbla, ale też bandy, która próbuje wykraść ich projekt.
Książka przeznaczona jest do samodzielnego czytania dla dzieci od lat 7, ale wspólną lekturę z tatą, dziadkiem, starszym bratem, wujkiem czy zainteresowaną techniką mamą czy ciocią można zacząć nawet rok czy dwa wcześniej. 

O autorze: Martin Sodomka (ur. 1968) od 1993 roku prowadzi studio designu. W 2012 roku wydał własnym nakładem serię techniczną, czyli historyjki dla ciekawskich dzieci: "Jak zbudować samochód?", "Jak zbudować samolot?" i "Jak zbudować motocykl?". Wszystkie trafiły na listy bestsellerów.

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa wydawnictwa Prószyński i Spółka

  • Cena:
  • 1.00 ml 26.00 zł
2016-11-10

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty