Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Aniela Cholewińska-Szkolik, Chaber, mały wilczek (Wydawnictwo Zielona Sowa)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Chaber, mały wilczek" Anieli Cholewińskiej-Szkolik to kolejna książka serii "Przyjaciele zwierząt". Opowiada historię pewnego małego, samotnego, wycieńczonego wilczka - Chabra, który pewnego dnia trafia do leśniczówki zamieszkanej przez rodzinę Sosnowskich. Dzieci państwa Sosnowskich troskliwie zajmują się wilczkiem, ale nadchodzi dzień, kiedy Chaber musi wrócić do lasu. Czy uda mu się odnaleźć swoją wilczą rodzinę? 
To piękna i fascynująca historia nie tylko o tym, jaką przygodą może być podglądanie przyrody, ale również opowieść o tym, jakie zagrożenia czyhają na dzikie zwierzęta, w tym na wilki, i jaką rolę odgrywają w tym mity i przesądy. To też opowieść o tym, czy możemy oswajać dzikie zwierzęta i o tym, czy ich miejsce jest w domu. Jest to też historia o odpowiedzialności. 
Seria "Przyjaciele zwierząt" powstała z myślą o młodych miłośnikach książek, zwierząt i polskiej przyrody. Poszczególne tomy będą przybliżać wybrane gatunki, które żyją w Polsce.
Każdy z tytułów ma opiekę merytoryczną specjalisty od danego gatunku, by pokazać dzieciom prawdziwe życie zwierząt, ich zwyczaje i czyhające na nie zagrożenia. Na końcu każdej książki znajduje się kompendium przystępnie podanej ogromnej porcji wiedzy i ciekawostek o zwierzęciu, które było bohaterem danego tomu.
Autorką serii jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Pisze ona w ciepły i przystępny dla dzieci sposób. Jej historie wzruszają, uczą i niosą pozytywne przesłanie.

Tytuł: Chaber, mały wilczek
Autor: Aniela Cholewińska-Szkolik
Ilustracje: Aneta Kryszak
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 160
Format 128x198 mm

Gdzie można kupić: sklep internetowy zielonasowa.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 14.99 zł
2016-04-04

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty