Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Aniela Cholewińska-Szkolik, Nowy dom zajączków (Wydawnictwo Zielona Sowa)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Kolejny tom serii "Przyjaciele zwierząt" to "Nowy dom zajączków". Autorką książki jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Tym razem jest to historia o Helenie, przyjaciółce rodziny Sosnowskich, która prowadzi azyl dla zwierząt. Pewnego dnia do azylu trafiają dwa małe zajączki, które same na pewno nie przetrwałyby w lesie. Ostatecznie maluchy trafiają do rodziny Sosnowskich. Ale na jak długo? Jakby problemów było mało, pani Helena nie dostaje dotacji na prowadzenie azylu. Co teraz stanie się z rannym lisem, sową, sarenkami i innymi zwierzętami, które mieszkały w azylu?
Seria "Przyjaciele zwierząt" powstała z myślą o młodych miłośnikach książek, zwierząt i polskiej przyrody. Poszczególne tomy będą przybliżać wybrane gatunki, które żyją w Polsce.
Każdy z tytułów ma opiekę merytoryczną specjalisty od danego gatunku, by pokazać dzieciom prawdziwe życie zwierząt, ich zwyczaje i czyhające na nie zagrożenia. Na końcu każdej książki znajduje się kompendium przystępnie podanej ogromnej porcji wiedzy i ciekawostek o zwierzęciu, które było bohaterem danego tomu.
Autorką serii jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Pisze ona w ciepły i przystępny dla dzieci sposób. Jej historie wzruszają, uczą i niosą pozytywne przesłanie.

Tytuł: Nowy dom zajączków
Autor: Aniela Cholewińska-Szkolik
Ilustracje: Aneta Kryszak
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 160
Format 128x198 mm

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa zielonasowa.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 14.99 zł
2016-04-04

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty