Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Osamotniona Dora, Holly Webb (seria Zaopiekuj się mną) (Wydawnictwo Zielona Sowa)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: W księgarniach ukazała się kolejna książka z serii "Zaopiekuj się mną" – "Osamotniona Dora". Główna  bohaterka książki – Emma – bardzo chciała mieć psa. To marzenie pewnego dnia się spełniło. Niestety Emma ma również inne obowiązki i nie może przez cały czas być ze swoim szczeniakiem – Dorą. Suczka nie może zrozumieć, dlaczego jej ukochana pani ciągle ją zostawia samą. Kiedy Emma musi wyjechać na dłużej – piesek czuje się nieszczęśliwy i bardzo osamotniony. Nie chce dłużej czekać i postanawia wyruszyć na poszukiwania ukochanej pani. 
Autorką książki jest Holly Webb ma już w swoim dorobku ponad 70 książek dla dzieci, w tym te wchodzące w skład serii "Zaopiekuj się mną". Seria ta pojawiła się na polskim rynku w 2010 r. i liczy już 30 tomów. Każda książka to wzruszająca historia, która uczy dzieci odpowiedzialności i wrażliwości. Dodatkowym autem serii są duże litery, które ułatwiają pierwsze próby samodzielnego czytania. 
W tym roku Wydawnictwo Zielona Sowa kontynuuje współpracę z Fundacją Viva! Część dochodu ze sprzedaży książek z serii Zaopiekuj się mną zostanie przekazana Schronisku dla zwierząt w Korabiewicach. 

Tytuł: Osamotniona Dora
Autorka: Holly Webb
Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 128
Format 128x198 mm

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa zielonasowa.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 14.99 zł
2016-04-04

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty