• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek, X-Pulse (X-Lander)

4/5 na 16 recenzji
4,0
44% kupi ponownie

Opis:

Poruszanie się po zatłoczonych ulicach wielkich miast z wózkiem może być bardzo trudnym zadaniem dla każdego rodzica, dlatego też projektanci marki X-Lander stworzyli wózek X-Pulse. Jest to kompaktowy, uniwersalny wózek zaprojektowany z myślą o nowoczesnych, dynamicznych rodzicach, którzy szukają komfortowych rozwiązań dla siebie i swoich dzieci. Jest to idealne połączenie wózka głębokiego z możliwością zmiany na wózek spacerowy. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom i łatwości manewrowania doskonale sprawdzi się podczas spaceru w parku, jazdy po chodniku i przemieszczania się pomiędzy wąskimi sklepowymi półkami.   To co wyróżnia wózek X-Pulse to: duża buda zapewniająca dziecku komfort; obrotowe koła przednie i większe, pompowane koła tylne ułatwiające jazdę; szybkie i proste składanie; możliwość regulacji wysokości oparcia i podnóżka; teleskopowa rączka; możliwość montowania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2015-03-24

Opinie (16)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-01-12

Używa produktu od: rok lub dłużej

Gdzie został kupiony: sklep online

Najlpeszy jaki miałam

Rewelacyjny wózek, idealny jak dla mnie do miasta, skrętny i bardzo bardzo wytrzymały, co prawda nie jest najmiększym wózkiem, ale za to jest lekki i zwinny. Miałam kiedyś Bartatinę na pasach no to jasne, że jest różnica w amortyzacji, ale w wadze też :)) Po przerobieniu kilku wózków uważam, że x-pulse nie ma konkurencji.

ZALETY:

Lekki, wytrzymała konstrukcja, zwinny, dyży kosz na zakupy

WADY:

cena, łatwy do porysowania ramy, wypykła konstrukcja :)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki głęboko-spacerowe

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki głęboko-spacerowe