• Dodano 48,989 produktów
  • Napisano 187,010 opinii
  • 161,705 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek, X-Pulse (X-Lander)

4/5 na 16 recenzji
4,0
44% kupi ponownie

Opis:

Poruszanie się po zatłoczonych ulicach wielkich miast z wózkiem może być bardzo trudnym zadaniem dla każdego rodzica, dlatego też projektanci marki X-Lander stworzyli wózek X-Pulse. Jest to kompaktowy, uniwersalny wózek zaprojektowany z myślą o nowoczesnych, dynamicznych rodzicach, którzy szukają komfortowych rozwiązań dla siebie i swoich dzieci. Jest to idealne połączenie wózka głębokiego z możliwością zmiany na wózek spacerowy. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom i łatwości manewrowania doskonale sprawdzi się podczas spaceru w parku, jazdy po chodniku i przemieszczania się pomiędzy wąskimi sklepowymi półkami.   To co wyróżnia wózek X-Pulse to: duża buda zapewniająca dziecku komfort; obrotowe koła przednie i większe, pompowane koła tylne ułatwiające jazdę; szybkie i proste składanie; możliwość regulacji wysokości oparcia i podnóżka; teleskopowa rączka; możliwość montowania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2015-03-24

Opinie (16)

WYBRANA OPINIA

2018-01-12

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep stacjonarny

Bardzo dobry wózek

Przez długi czas przeglądałam internet w celu wyoru wózka i padło w końcu na x-landera x-pulse:) Jestem naprawdę zadowolona. Na martyzacji aż tak bardzo mi nie zależało, chociaż koleżnak z gór też go ma i zadowolona. jesetm matką samotną i bardziej zależało mi na wadzę i zwinności wózka, by mozna byłoby go całego uprać i łatwo spakować do bagażnika. Składany stelaż łącznie z siedziskiem spacerowym - bardzo bardzo przydatne, nie trzeba nic wypinąc, ja go POLECAM

ZALETY:

- składany stelaż łącznie z siedziskiem spacerowym - zdejmowana tapicerka do prania - lekki i zwinny

WADY:

dla mnie brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki głęboko-spacerowe

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki głęboko-spacerowe