Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Zabawkomat, iHippo gadżet elektroniczny dla rodziców i dzieci (Zabawkomat)

3/5 na 1 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis: iHippo wyprodukowana przez firmę Zabawkomat to zabawka-przytulanka w formie pluszowego hipopotama, w którego brzuchu kryje się smartfon Hippophone ze specjalną aplikacją. Zabawka jest przyjemna w dotyku, wykonana z miękkiego i bezpiecznego dla dzieci materiału, który nadaje się do prania. Hippopotam ma uniwersalny, szary kolor. 
Gadżet polecany jest rodzicom niemowląt oraz starszych dzieci. Jego pomysłodawcami są Maciej Wawrzyniak i Bartłomiej Wawrzyniak z Nowego Sącza, którzy stoją na czele firmy Zabawkomat.
"Jesteśmy młodymi rodzicami i tak jak wszyscy zetknęliśmy się z ogromnym wyborem dostępnych gadżetów: niania elektroniczna, urządzenia emitujące biały szum, różnego rodzaju komunikatory. Nie było jednak czegoś, co łączyłoby to wszystko w jedno. Dlatego sami postanowiliśmy wyprodukować takie urządzenie – z szerokim wyborem funkcji, możliwością personalizacji i w przystępnej cenie" – wyjaśnia Maciej Wawrzyniak.
Najważniejsze możliwości urządzania to:

niania elektroniczna z funkcją powiadomień o płaczu
emitowanie przyjemnego szumu tzw. "white noise" na kolki niemowlaka
lokalizator GPS z opcją ustalenia bezpiecznej granicy i archiwum lokalizacji
odtwarzacz muzyczny z możliwością odtwarzania bajek i kołysanek oraz opcją zakupów online
możliwość nagrania głosu rodzica, który uruchomi się automatycznie, gdy zabawka wykryje płacz dziecka
komunikator głosowy z funkcją wysyłania wiadomości do dziecka
pełna i zdalna kontrola nad zabawką bez względu na zasięg
audioplayer z treściami dostarczanymi przez Audiotekę
aplikacje edukacyjne do pobrania w App Store i Google Play
opcja wideo, dostępna po wyjęciu urządzenia z pluszowej maskotki
możliwość połączenia kilku smartfonów z zabawką (np. rodziców i dziadków)

W porównaniu do innych urządzeń na rynku iHippo jest rozwiązaniem niezwykle elastycznym. Aplikacja iHippo jest dostępna do pobrania na inne urządzenia mobilne (poprzez App Store i Google Play), a sam Hippophone można włożyć do innego pluszaka lub wykorzystać bezpośrednio – jako smartfon dla dziecka. Sprzyja temu ładny, prosty design oraz możliwość łatwego ustawienia kontroli rodzicielskiej.
Mnogość dostępnych funkcji sprawia, że urządzenia będzie przydatne w opiece nad niemowlakiem, ale także jako edukacyjny gadżet dla starszych dzieci.

Urządzenie trafi do sprzedaży w II połowie 2016 r. Dostępne będzie na stronie ihippo.eu i w wybranych sklepach z elektroniką. Sugerowana przez producenta cena wypracowana będzie we współpracy ze społecznością.

Gdzie będzie można kupić iHippo: sklep internetowy ihippo.eu
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2016-02-16

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Monitory oddechu i nianie elektroniczne

Producenci polecają

Top produkty