Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BłonniSlim Forte (Zdrovit)

4/5 na 20 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające proces odchudzania.
Skład
1 saszetka 6,5 g zawiera 3600 mg sproszkowanych łusek nasion babki płesznik, 1000 mg fruktooligosacharydów oraz 20 mcg chromu.
Wskazania
Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające proces odchudzania.
Dawkowanie
1 - 2 saszetki dziennie. Rozpuścić saszetkę w 1/2 szklanki ciepłej (nie gorącej wody). Ewentualnie zwartość saszetki spożywać bezpośrednio popijając dużą ilością wody lub dodając do musli lub innych posiłków.
Działanie
Błonnik regulując metabolizm pokarmów wpływa na oczyszczenie organizmu ze zbędnych resztek pokarmowych, co pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała. FOS są prebiotykami, które nie są trawione ani wchłaniane w przewodzie pokarmowym. Ich zadaniem jest utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit. Chrom nieorganiczny ułatwia odchudzanie regulując poziom cukrów oraz tłuszczów w organizmie.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-03-26

Opinie (20)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2011-04-19

JESTEM ZACHWYCONA!!!!

znalazłam bezpłatną próbkę w dwutygodniku ,,Przyjaciółka,,spróbowałam i pognałam do apteki po dwa opakowania.Jeśli ktoś lubi ciepły owocowy kisielek będzie jak ja zachwycony jego ananasowym smakiem i gęstą ,,przytulną,,dla żołądka konsystencją.Pierwszy raz w życiu coś jest dietetyczne i pyszne.

ZALETY:

smak z wyczuwalnym aromatem ananasa,komfortowy spokojny efekt oczyszczający na drugi dzień,reguluje ,,te,,sprawy jak zegarek.

WADY:

W instrukcji powinna być adnotacja o temperaturze wody.Powinna być bardzo lekko ciepła ,zbyt ciepła stworzy nieapetyczne farfocle a nie pyszny kisielek.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odchudzanie

Producenci polecają

Top produkty