• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Czajnik 332.2 Crystal (Zelmer)

3.5/5 na 8 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Czajnik o mocy 2000 W, pojemności 1.7 l, z dwustronnym wskaźnikiem poziomu wody oraz automatycznym wyłączeniem po zagotowaniu.

Cena:

  • 1.00 szt 99.00 zł
2010-10-14

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-10-14

Bardzo porządny czajnik, na razie nie ma większych zastrzeżeń

Porządny czajnik, bardzo ładny, wygodnie trzyma się go w rękach, dobrze wyprofilowany. Nie cieknie mu z dzioba, bo miałam taki, któremu okropnie leciało z dzióbka przy nalewaniu wody do szklanek, leciało i do szklanki i poza nią (Philips), także tu miałam obawy, czy ten będzie ok. Czajnik dość głośna gotuje wodę w ostatniej fazie (głośniej niż inne które miałam) i jak jest wypełniony wodą to ciężkawy. Poza tym jest ergonomicznie zaprojektowany, w środku jest płaski, nie ma takiej grzałki zakręcanej, ma filtr na całej powierzchni (pokażę to na zdjęciach, które wkleję). Mam nadzieję, ze będzie nam długo służył:)
----
/dodano 26.03.2011/ Po wielomiesięcznym używaniu czajnika doszłam do wniosku, ze jest super. Niezawodny, wygodny, łatwy do czyszczenia. Zmiana oceny z 4 na 5

ZALETY:

bardzo zgrabny i dobrze zaprojektowany wygodny uchwyt w środku brak zakręcanej grzałki na której zawsze osadza się kamień i trudno o wyczyścić Bardzo dobrze osadza się go na bazie, trafia się na nią zawsze, nie ma problemu żeby go ustawić bo jest tak zrobione, że można nim kręcić na taj bazie (ale opisałam;)

WADY:

ciężki po wypełnieniu wodą, (cięższy niż inne) hałasuje pod koniec gotowania bardziej niż inne

Filtruj:
Sortuj: