Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ziaja MintPerfekt Activ, Płyn stomatologiczny remineralizujący (Ziaja)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu, z płynnym szkliwem i fluorkiem sodu – system wysokoaktywnych, naturalnych składników budulcowych o działaniu remineralizującym, które odbudowują naruszone szkliwo. Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów , zawiera 0,5 % jonów fluoru F. Polecany dla osób z podwyższoną podatnością na próchnicę.
Płynne szkliwo i fluor uszczelniają powierzchnię zębów. Zmniejszają nadwrażliwość oraz chronią przed niekorzystnym działaniem kwasów i próchnicą. Płyn uzupełnia remineralizujące działanie pasty do zębów, również w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki. Oczyszcza jamę ustną i przestrzenie międzyzębowe  z osadów, przez co redukuje nieprzyjemny zapach z ust. Jest szybkim i skutecznym sposobem higieny dla osób noszących aparaty ortodontyczne i w sytuacjach  utrudnionej pielęgnacji jamy ustnej. Miętowy aromat wzmocniony eugenolem odświeża oddech i zapewnia uczucie czystości.

Dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

  • Cena:
  • 500.00 ml 9.00 zł
2015-11-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej

Producenci polecają

Top produkty