Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ziaja MintPerfekt Sensitiv, Płyn stomatologiczny przeciwpróchniczy (Ziaja)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu, z xylitolem i glukonianem wapnia. Xylitol zastosowany zamiast fluoru zapewnia ochronę przeciwpróchniczą. Występuje naturalnie w ślinie dlatego jest rozpoznawalny i bezpieczny. Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów, nie zawiera fluoru. Polecany dla osób  z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.
Xylitol działa antybakteryjnie, hamuje atak kwasów poprzez utrzymanie pH zasadowego śliny. Glukonian wapnia wspomaga mineralizację wrażliwych części zębów. Płyn uzupełnia przeciwpróchnicze działanie pasty do zębów, również w miejscach trudno dostępnych dla  szczoteczki. Oczyszcza jamę ustną i przestrzenie międzyzębowe z osadów, przez co redukuje nieprzyjemny zapach z ust. Jest szybkim i skutecznym sposobem higieny dla osób noszących aparaty ortodontyczne i w sytuacjach utrudnionej pielęgnacji jamy ustnej. Łagodny, miętowy aromat odświeża oddech i zapewnia uczucie czystości.

  • Cena:
  • 500.00 ml 9.00 zł
2015-11-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej