Zulana, Talerzyk "Zuza na huśtawce" (Zulana)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Zuza na huśtawce" to talerzyk z kolorowej kolekcji dla dzieci Zuza. Jest idealny na śniadanie, pyszny obiad czy kolację. Uwiecznione na porcelanie, wesołe zabawy bohaterki kolekcji - Zuzy - rozbudzą apetyt nawet najbardziej zagorzałych niejadków. Zuza jest dziewczynką, której przygody i zabawy pokazujemy na talerzykach, kubeczkach i miseczkach wykonanych z białej porcelany. Zuza szaleje na huśtawce, skakance i tańczy z szarfą. Jej zabawom towarzyszą kolorowe baloniki. Z pewnością zachwyci ją kokardka na porcelanowej miseczce. Już wkrótce poznacie kolejne jej przygody, zapisane na porcelanowych kompletach.

Cały zestaw Zuza składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków. Zapraszamy do kolekcjonowania! Wszystkie porcelanowe produkty Zulana można myć mechanicznie w zmywarce. Można również używać ich w kuchni mikrofalowej. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi. Są więc całkowicie bezpieczne dla dzieci.
Porcelanowy zestaw dla dzieci Zuza jest idealnym pomysłem na prezent – na urodziny, Święta Bożego Narodzenia czy Komunię.

  • Cena:
  • 1.00 ml 29.00 zł
2014-11-06

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców