GRY
 
 

Baranki Dzieciom - BARANKI W HISZPANII

25.03.2012r., godz. 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza dzieci na wydarzenie towarzyszące 12. edycji festiwalu Tydzień Kina Hiszpańskiego.

logo, kino pod baranami
fot. Kino Pod Baranami

W ramach imprez towarzyszących festiwalom, jakie odbędę się wiosną w Kinie Pod Baranami, najmłodsi widzowie wyruszą w podróż do Rosji, Hiszpanii oraz Afryki.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po seansach organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Część z tych spotkań poprowadzą animatorzy projektu Sztukolotnia.

W tej wiosennej edycji odbędą się pierwsze muzyczne warsztaty w dziejach cyklu – zabawy perkusyjne organizowane przez Centrum Rytmu.

Raz miesiącu zapraszamy na autorskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Famigę – Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół. W programie m.in.: zabawy chustą animacyjną, pokaz sztuczek psa oraz obchody dwóch ważnych świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Jak zwykle dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznania kina „od kuchni” – zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Na uczestników cyklu czekają również zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz upominki ufundowane przez portal Czas Dzieci oraz Wydawnictwo Zakamarki.

BILETY: tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
więcej »

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj