GRY
 
 

Baranki Dzieciom - cykl wiosenny

4.03–3.06.2012r., godz.11.00 Kino Pod Baranami rozpoczyna kolejną edycję cyklu Baranki Dzieciom – poranków filmowych dla najmłodszych Widzów!

logo, kino pod baranami
fot. Kino Pod Baranami
Ponownie stawiamy na polską animację – tym razem nieco mniej znaną, ale równie wartościową. W wiosennym repertuarze znajdą się między innymi fascynujące opowieści sprzed lat pewnego Dziadka (seria Nasz Dziadzio), przygody i przyjaźnie sympatycznego misia (seria Miś Kudłatek) oraz zabawne perypetie dzielnego myśliwego w zmaganiach z bardziej i mniej groźnymi zwierzętami (seria Pampalini. Łowca zwierząt).
Wybierzemy się także na niezwykłą łąkę (seria Kolorowa łąka) i zanurzymy się w baśniowy świat królów, księżniczek, rycerzy i czarowników (seria Ballady).

W ramach imprez towarzyszących festiwalom, jakie odbędę się wiosną w Kinie Pod Baranami, najmłodsi widzowie wyruszą w podróż do Rosji, Hiszpanii oraz Afryki.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po seansach organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Część z tych spotkań poprowadzą animatorzy projektu Sztukolotnia.

W tej wiosennej edycji odbędą się pierwsze muzyczne warsztaty w dziejach cyklu – zabawy perkusyjne organizowane przez Centrum Rytmu.

Raz miesiącu zapraszamy na autorskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Famigę – Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół. W programie m.in.: zabawy chustą animacyjną, pokaz sztuczek psa oraz obchody dwóch ważnych świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Jak zwykle dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznania kina „od kuchni” – zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Na uczestników cyklu czekają również zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz upominki ufundowane przez portal Czas Dzieci oraz Wydawnictwo Zakamarki.

BILETY: tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
więcej »
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj