GRY
 
 

Baranki Dzieciom - NASZ DZIADZIO

4.03.2012r., godz. 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza dzieci na niedzielne przedpołudniowe seanse dla dzieci z zabawami plastycznymi.

Kino Pod Baranami
NASZ DZIADZIO - zestaw bajek, 57’

JAK ZOSTAŁEM DETEKTYWEM
reż. Bronisław Zeman, Polska 1969
Dziadzio opowiada wnuczkowi o czasach, kiedy zabawiał się w detektywa. Zastawiał pułapki na złodzieja, ale efektem tego był fakt, że sam został okradziony.

MOJA PIERWSZA PODRÓŻ
reż. Stanisław Dülz, Polska 1967
Dziadzio opowiada o tym jak wzniósł się w powietrze jako balast balonu, wylądował na szczycie wysokiej góry, potem dostał się na piracki statek, skąd wyratował go pilot balonu.

JAK ZOSTAŁEM AKTOREM FILMOWYM
reż. Wacław Wajser, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi swoje przygody związane z filmem, w którym występował jako kaskader i uczestnik szalonych ucieczek i pogoni.

JAK POLOWAŁEM NA LWA
reż. Władysław Nehrebecki, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi o swoich myśliwskich przygodach w Afryce. Polowanie na lwa zamieniło się w polowanie na myśliwego.

JAK ZOSTAŁEM BOHATEREM DZIKIEGO ZACHODU
reż. Edward Wątor, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi o spotkaniu z Indianami i bandytami na Dzikim Zachodzie. Opowieść kończy efektowny pojedynkiem przed saloonem.

DUCH W STARYM ZAMKU
reż. Józef Byrdy, Polska 1967
Dziadzio opowiada o czasach, kiedy to był lokajem pewnego lorda. Lord sprzedał zamek Amerykaninowi, który życzył sobie mieć w nim straszącego ducha. Dziadzio skutecznie udawał więc ducha.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po każdym seansie organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek.
Co więcej, dzieci będą miały okazję poznania kina „od kuchni” – zapraszamy do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Bilety: tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj