GRY
 
 

Baranki Dzieciom - Nowe Przygody Misia Uszatka

16.10.2011r., godz.11.00 Kino Pod Baranami zaprasza dzieci na zestaw bajek Kultowy serial o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka.

logo, kino pod baranami
fot. Kino Pod Baranami
Serial ma charakter edukacyjny - uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania. Zbiór czterech bajek wraz z premierowym odcinkiem z roku 1962. oraz organizowany przez FAMIGĘ pokaz Wielkich Baniek Mydlanych i tworzenia zwierzątek z baloników W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po każdym seansie organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Co więcej, dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznania kina „od kuchni” – zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Bilety: tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj