Barbara Kurdej-Szatan dopiero teraz wyznała, co przeszła w czasie ciąży.
fot. Instagram/kurdejszata

Kurdej-Szatan jest zdziwiona, że miała koronawirusa w ciąży. Tłumaczy, że tylko wychodziła na miasto.

We wrześniu na świat przyszło drugie dziecko Basi Kurdej-Szatan. Ciąża aktorki zbiegła się w czasie z pandemią koronawirusa. Kobieta dopiero teraz wyznała, co przeżywała w tamtym czasie.
Joanna  Biegaj
Barbara Kurdej-Szatan dopiero teraz wyznała, co przeszła w czasie ciąży.
fot. Instagram/kurdejszata
Basia często dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Opowiada o planach powrotu do pracy, jak dużym noworodkiem był jej syn i wiele innych. Teraz aktorka w wywiadzie dla „Vivy” wyznała, że w czasie ciąży chorowała na koronawirusa.

Koronawirus w ciąży

Basia opowiedziała o tym, że będąc w ciąży, zaraziła się koronawirusem. Aktorka nie ukrywała, że bała się o zdrowie swojego synka. „(...) w czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19. To było dla mnie ogromnie stresujące. Na szczęście okazało się, że Henio był bezpieczny. Urodził się całkowicie zdrowy” - powiedziała Basia. 

Ostrożność nie pomogła

Basia przyznała także, że nie ustrzegła się zakażenia koronawirusem, mimo ostrożności: „Przez pewien czas byliśmy zamknięci na wsi u moich rodziców, potem długo w domu. Następnie, gdy można już było wychodzić, to i my z tego korzystaliśmy, bo byliśmy stęsknieni towarzystwa przyjaciół, wyjścia na miasto, do restauracji… Ale byliśmy ostrożni! Chociaż koronawirusa i tak wszyscy musimy przejść. My to już mamy za sobą”.
 
Źródło: Viva

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy