kurdej szatan
fot. Instagram

Basia Kurdej-Szatan na rodzinnych wakacjach. Aktorka pokazała wspaniałe zdjęcia z córką!

Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
Olga Juszczyk
kurdej szatan
fot. Instagram
Basia Kurdej-Szatan ma za sobą bardzo pracowity rok. Mogliśmy podziwiać ją w serialach, na deskach teatrów, a od niedawna również w komedii romantycznej „Narzeczony na niby”. Jak wiele polskich gwiazd, Basia znalazła chwilę, by wyjechać z rodziną na urlop. Podobnie jak Anna LewandowskaNatalia Siwiec wybrała ciepłe kraje.

Basia Kurdej-Szatan spędza rodzinny urlop
Aktorka wraz z mężem i córką odpoczywa na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura i ochoczo dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami z wakacji. Rodzina wybrała się na wycieczkę do ZOO, gdzie wspólnie pozowała ze zwierzętami. Naszą uwagę przykuły zdjęcia z córką. Są wyjątkowo urocze! Widać, że Basia zżyta z córką.

 

Aktorka w ciągu roku nie ma zbyt wiele czasu dla rodziny, więc chętnie korzysta z każdej chwili, by pobyć z najbliższymi. Basia i jej córka Hania są do siebie bardzo podobne, nie uważacie? Jak spędzacie czas wolny z dziećmi? Pochwalcie się w komentarzu!

 
 
Redakcja poleca: Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad
Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy