Basia Kurdej Szatan biust po karmieniu
fot. Adobe Stock

Barbara Kurdej-Szatan pokazała biust po karmieniu: ale zmiana!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała dwa wymowne zdjęcia: na jednym i drugim wyłania się w kostiumie kąpielowym z basenu. Jest tylko jedna mała różnica: jej piersi po karmieniu wyglądają całkiem inaczej!
Magdalena Drab
Basia Kurdej Szatan biust po karmieniu
fot. Adobe Stock
Barbara Kurdej-Szatan udowadnia, jak karmienie piersią wpływa na wygląd kobiecego biustu. Na obu wakacyjnych zdjęciach aktorka prezentuje się zjawiskowo. Uwagę zwraca jednak jeden mały szczegół.

Barbara Kurdej-Szatan po karmieniu: pokazała piersi!

Gwiazda pokazała się na dwóch różnych zdjęciach, ale w tym samym kostiumie kąpielowym, który pięknie eksponuje biust. Na pierwszej fotografii aktorka była jeszcze w trakcie karmienia synka, na drugiej – jest już po laktacji. Tak wynika z opisu pod postem:

„Było karmionko, nie ma karmionka” – napisała Barbara Kurdej-Szatan, wyjaśniając tym samym zmianę wyraźnie widoczną na zdjęciu nr 2.: jej biust znacząco zmalał! To całkiem naturalny efekt odstawienia dziecka od piersi i nie ma sensu się tym przejmować. #loveyourself – to hashtag, jaki dodała do zdjęć aktorka, komentując w ten sposób całą sytuację.

Podziwiamy Barbarę Kurdej-Szatan za dystans i poczucie humoru. Oby tak dalej!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: 5 rad na: odstawienie dziecka od piersi [WIDEO]
Karmisz piersią i chciałabyś już skończyć, ale nie wiesz jak to zrobić, bo maluch dopomina się i płacze kiedy mu odmawiasz? Zobacz, jakie są na to sposoby!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy