Barbara Kurdej-Szatan urodziła wcześniej, niż oznajmiła fanom?
fot. AdobeStock

Barbara Kurdej-Szatan urodziła wcześniej, niż oznajmiła to fanom? Zaskakująca odpowiedź na atak fanki

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno doczekali się drugiego dziecka. Aktorka podzieliła się radością z fanami i opublikowała na Instagramie sporo zdjęć syna. Nie wszystkim się to jednak spodobało...
Milena Oszczepalińska
Barbara Kurdej-Szatan urodziła wcześniej, niż oznajmiła fanom?
fot. AdobeStock
Barbara Kurdej-Szatan od kilku dni jest szczęśliwą podwójną mamą. Gdy tylko mogła, chętnie podzieliła się z internautami swoją radością. Dodała post, w którym pokazała pierwsze rodzinne zdjęcia w powiększonym gronie. Oprócz wielu gratulacji, które otrzymała, dostała też krytyczne komentarze. Jedna fanka napisała jej dość dosadnie, że „powinna troszkę nauczyć się klasy od Maffashion”. Aktorka nie pozostawiła tych słów bez komentarza. Oto jak zareagowała!

Basia Kurdej-Szatan urodziła jednak wcześniej, niż sądziliśmy?

Po tym, jak gwiazda opublikowała na Instagramie efekty rodzinnej sesji zdjęciowej z malutkim Heniem, jedna z internautek stwierdziła: „Dla mnie to przesada, aby pierwszego dnia wypuszczać od razu tyle zdjęć dziecka do internetu. Basia powinna troszkę nauczyć się klasy od Maffashion. Nie obserwuję pani Szatan, ale dziennie muszę oglądać jej kilkanaście zdjęć. Mogła ten najcudowniejszy czas zostawić dla siebie i rodziny”.

Basia Kurdej-Szatan szybko odpowiedziała na ten uszczypliwy komentarz. „A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To wy tak myślicie, otóż nie był. Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję” – napisała stanowczo aktorka. Okazuje się zatem, że gwiazda wcale nie pokazała światu Henryka tuż po narodzinach, ale czekała z tym do momentu, aż uzna to za stosowne. Jak widać, pozory naprawdę mylą i nie ma co oceniać innych po kilku zdjęciach, które publikuje w sieci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy