Barbara Kwarc wyzywa dzieci
fot. Instagram/ baskablog

SKANDALICZNE zachowanie gwiazdy YouTube: Barbara Kwarc bije i wyzywa małą dziewczynkę

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Barbara Kwarc wyżywa się na niewinnych dzieciach. Zaskakująca i przerażająca jest też ignorancja opiekunek maluchów, które w żaden sposób nie zareagowały. Dały w ten sposób pozwolenie na przemoc słowną i fizyczną wobec małych dzieci.
Joanna  Biegaj
Barbara Kwarc wyzywa dzieci
fot. Instagram/ baskablog
Barabara Kwarc jest bohaterką „Baśka Blog” i serialu „Klatka B”. Kobieta jest znana ze swojego wulgarnego zachowania, jednak teraz przekroczyła wszelkie granice. Wrocławianka zachowała się w sposób przemocowy wobec... niewinnych dzieci.

Okrutne zachowanie wobec dzieci

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Barbara razem z gromadką dzieci uczestniczy w topieniu marzanny. Podczas przemówienia wrocławianki o pożegnaniu zimy jedna z dziewczynek coś krzyknęła (jak to małe dziecko, któremu wyraźnie zaczęło się nudzić). Wtedy z ust Barbary Kwarc padły niecenzuralne słowa. Uderzyła także kilkuletnią dziewczynkę. Następnie zaczęła wyzywać wszystkie dzieci.

Brak reakcji opiekunek

Opiekunka dzieci w żaden sposób nie zareagowała na agresywne zachowanie kobiety. Sytuację całkowicie zignorowała także osoba, która nagrywała zdarzenie. Zachowanie Barbary Kwarc przeraża, jednak kompletna ignorancja pozostałych dorosłych również jest zatrważająca.

Reakcja policji 

„Komenda Powiatowa Policji w Jaworze, z chwilą otrzymania informacji o zaistniałym zdarzeniu, niezwłocznie podjęła czynności w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej małoletniego dziecka. Prowadzone jest postępowanie w tej sprawie, zarówno o przestępstwo, jak i o wykroczenia. Zostały ustalone dane personalne osób, które widoczne były na nagraniu. Przesłuchano także opiekuna prawnego małoletniego dziecka, którego nietykalność cielesna została naruszona. Z uwagi na fakt, iż czyn ten ma charakter prywatnoskargowy, materiały w tej sprawie zostały przesłane do Prokuratury Rejonowej w Jaworze celem objęcia ściganiem z urzędu” - poinformowała asp.szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Bezlitośni internauci

Pod filmem pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Internauci byli zdruzgotani zachowaniem Barbary Kwarc.

„Wydarzyły się trzy rzeczy jednocześnie. Stara baba atakujaca dziecko, baba nie reagujaca na uderzenie starej baby w dziecko i baba nagrywająca i smiejąca się ze starej baby uderzajacej dziecko obok baby nie reagującej:p ”

„I tak jak Baśka była kochana przez setki tysięcy widzów w swoich latach świetności na swoim blogu, tak właśnie ta sympatia do niej została zniszczona po tym co zostało tu zaprezentowane. Nie wiem co jest bardziej przerażajace, sama Baśka w furii z przekleństwami przy dzieciach, brak rekacji rodzica, czy śmiech kamerzystki ? Koszmar”

„A ta pani stojąca obok dziecka śmiała się i miała świetną zabawę to jest chore Baska powinna się leczyć to już nie jest śmieszne”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]
 
Źródło: YouTube, jawor24h.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Rzecznik Praw Dziecka: "Potrzebujemy Narodowej Strategii przeciw Przemocy wobec Dzieci" [WIDEO]
Przemoc wobec dzieci istnieje i jest ona liczona nie w milionach, ale w miliardach przypadków – mówi Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. – Trzeba z nią walczyć NAPRAWDĘ, a nie tylko na papierze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy