GRY
 
 

Barbie z Jeziora Łabędziego

Czy Twoją córkę zachwycił film „Barbie z Jeziora Łabędziego”? Jeśli tak, z pewnością spodoba się jej gra komputerowa!


Czy Twoją córkę zachwycił film „Barbie z Jeziora Łabędziego”? Jeśli tak, z pewnością spodoba się jej gra komputerowa!
Barbie z Jeziora Łabędziego to kolejna gra z uwielbianą lalką Barbie, tym razem w roli Odety. Fabuła gry przygodowej, nawiązuje do znanego animowanego filmu o tym samym tytule.


Dziewczynki razem z Odetą przywracają urok w Zaczarowanym Lesie i pomagają jego mieszkańcom. Małe graczki czeka niesamowita podróż do różnych części lasu: brzegów Jeziora Łabędziego, Doliny Wróżek, Łabędziego Żłobka, okolic Drzewa Kwiatowego i Kryształowych Drzwi oraz magicznego miejsca pikniku.
Czarodziejskie obrazki pokryte są kurzem, małe łabędzie nie mogą wykluć się z jajek, latarnie wróżek utraciły swój blask, kwiaty zapomniały jak się gra melodie, a jednorożec Lila została uwięziona na wyspie na samym środku Jeziora Łabędziego. By przywrócić magię w lesie i pomóc leśnym przyjaciołom, potrzebne są czarodziejskie różdżki. Dziewczynki muszą odnaleźć ukryte w lesie przedmioty, z których stworzą 5 magicznych różdżek. Wyprawa po nie okaże się wspaniałą przygodą. Gdy już zaczarują las i pomogą wszystkim jego mieszkańcom, przyjdzie czas na wspaniały piknik w blasku księżyca.
Wspaniała gra przygodowa dla wszystkich dziewczynek, które uwielbiają zabawę z Barbie. Serię gier Barbie uzupełniają: „Barbie: Salon Piękności” oraz „Barbie: Przygody Syrenki”.Gra w polskiej wersji językowej z doskonałą kolorową grafiką.

Wydawca: CD Projekt
Cena: 79,90 PLN
Tytuł: Barbie z Jeziora Łabędziego.
Wymagania sprzętowe: Pentium II 266MHz lub szybszy (300 MHz dla Windows XP), Windows 98/ME/2000/XP, 64 MB RAM (Win 98/ME), 128 MB RAM (Win XP), 100 MB wolnego miejsca na dysku, 24x CDROM/DVD, kolor 16-bitowy, rozdzielczość ekranu 800x600, karta dźwiękowa
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj