Basia i Hania nudą Heniowi kołysankę
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl

Basia Kurdej-Szatan z córką Hanią nucą Heniowi kołysankę. Rozczulający widok!

Aktorka wreszcie może cieszyć się bliskością z synem. Widać, że starsza córka też jest niesamowicie zaangażowana w opiekę nad braciszkiem. Gwiazda pokazała, jak spędzają wspólne wieczory. Piękna rodzinka!
Milena Oszczepalińska
Basia i Hania nudą Heniowi kołysankę
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl
Basia Kurdej-Szatan przeżywa obecnie jedne z najpiękniejszych chwil, których doświadcza dzięki ponownemu macierzyństwu. Aktorka bardzo długo marzyła o drugim dziecku i  w końcu te marzenia się spełniły. Gwiazda po porodzie nie pokazywała się przez kilka dni w mediach społecznościowych. Wczoraj jednak odezwała się – opublikowała post z przepięknymi rodzinnymi zdjęciami. Kilka godzin później pochwaliła się też, jak razem z córką nuci synowi znaną kołysankę. Ostrzegamy – wzruszycie się!

Basia Kurdej-Szatan i córka Hania utulają Henia do snu piękną kołysanką

Artystka opublikowała na swoim InstaStory kilka filmików, na których widać, jak razem z Hanią nucą Heniowi do snu. Chłopiec wtulony jest w mamę, a siostra od czasu do czasu głaszcze go i całuje. Przyznajcie, że to rozczulający widok!
Basia Kurdej-Szatan z córką i synemBasia Kurdej-Szatan z córką i synemBasia Kurdej-Szatan z córką i synemAby zobaczyć materiał, musicie wejść na profil instagramowy artystki i kliknąć w jej relacje na InstaStory.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.

Wielkie szczęście w domu Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Zarówno ze zdjęć, którymi aktorka podzieliła się z fanami, jak i nagrań wideo, widać, jak ogromną radość sprawia jej posiadanie drugiego dziecka. Artystka jest przeszczęśliwa, uśmiechnięta i ma radość w oczach. Co więcej, starsza siostra Henia, Hania, również wydaje się bardzo szczęśliwa z faktu posiadania brata. Rodzeństwo dzieli 8 lat różnicy i z pewnością dziewczynka będzie wspaniałą pomocą dla rodziców w opiece nad chłopcem. Zresztą już będąc w ciąży, Basia Kurdej-Szatan twierdziła, że Hania będzie cudowną i opiekuńczą siostrą. W końcu w rodzinie siła, prawda?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy